Per Adelbert oljemålning
Valmis
2020-03-04
744063
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PER ADALBERT (född 1953): Komposition, signerad Adalbert, olja på duk, ca 117x90 cm