Per Adelbert oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PER ADALBERT (född 1953): Komposition, signerad Adalbert, olja på duk, ca 117x90 cm
Kuntoraportti
744063
Päivämäärä:
2020-03-04