Per Adelbert oljemålning

Per Adelbert oljemålning
Per Adelbert oljemålning
Per Adelbert oljemålning
Per Adelbert oljemålning
Per Adelbert oljemålning
Per Adelbert oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

PER ADALBERT (född 1953): Komposition, signerad Adalbert, olja på duk, ca 117x90 cm

Kuntoraportti

744063

Päivämäärä:

2020-03-04