Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

RÖKBORD, 1920/30-tal, underrede i betsad ek, brickan i mässing, höjd ca 74 samt 82x64 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

744065

Päivämäärä:

2020-03-06