Rökbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
RÖKBORD, 1920/30-tal, underrede i betsad ek, brickan i mässing, höjd ca 74 samt 82x64 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
744065
Päivämäärä:
2020-03-06