Benrt Ringqvist oljemålning

Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNT RINGQVIST (1917-1966): Landskap med träd, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 29x29 cm

744066

2020-03-04