Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, tidigt 1900-tal, fanér i mahogny och björk, bordets höjd ca 70 samt 90x39 cm, spegelns höjd ca 162 samt största bredd 91 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

744082

2020-03-06