Sängbord
2020-03-06
744094
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, fanér i valnöt samt knoppar i mässing, höjd ca 59 samt 45x40 cm
Ena bordets skiva med stor fanérskada, bruks och åldersrelaterat slitage