Skrivbord
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, renässansstil, med uppsats, tre lådor, rotfanér, ilagd del i gröns skinn, 3 nyckalr finns, höjd ca 119 samt 111x57 cm
Något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage
744105
2020-03-06