Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, renässansstil, med uppsats, tre lådor, rotfanér, ilagd del i gröns skinn, 3 nyckalr finns, höjd ca 119 samt 111x57 cm

Något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

744105

2020-03-06