Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, stomme i björk, bricka, skiva och lådförstycken fanerade med masurbjörk, under bricka råglas, längd 774, bredd 41, höjd 61 cm

Ringa bruksslitage

744109

2020-03-12