Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDOBORD, 1 par, funkis, Curla Company, Stockholm, 1930-/40-tal, fanerad i ek, höjd ca 75, 94x45 cm

Slitage, fläckar

744117

2020-03-02