Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARUO SEZAKI (1907-1977): "Dyning II", signerad och daterad -52, olja på duk, ca 46x38 cm

744128

2020-03-04