Borge Mogensen

Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen
Borge Mogensen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, "Slädestolen", fåtölj samt pall, ek, rotting, Fredricia Stolefabrik, klädd i blå textil, nackkudde, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage, klädel med slitage och solblekt, mindre skador på rotting, en rem skadad

744131

2020-03-02