Hörnskåp 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, omkring år 1800, mörkbestad furu, välvd front, invändigt med hyllplan, höjd 212, 112x70 cm
Nyckel finns
Renoverad och kompleterad, lagningar och slitage, senare senare invändigt bemålad, nyckeln fast i låset
744138
2020-03-04