Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, omkring år 1800, mörkbestad furu, välvd front, invändigt med hyllplan, höjd 212, 112x70 cm

Nyckel finns

Renoverad och kompleterad, lagningar och slitage, senare senare invändigt bemålad, nyckeln fast i låset

744138

2020-03-04