Oidenitiferad konstnär olja på duk skärgårdsmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skärgårdsmotiv, olja på duk, otydligt signerad, eventuellt Harryson, dedikation a tergo "Till Greta på födelsedagen 1937 från Harry, mått ca 67x55 cm

744160

2020-03-07