Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
FIGURIN, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, i form av stående myra, kropp av tigeröga samt bergkristall, ledade framben, stämplad A21, höjd 18 cm
744162
2020-03-03