Figurin silver tigeröga

Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga
Figurin silver tigeröga

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

FIGURIN, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, i form av stående myra, kropp av tigeröga samt bergkristall, ledade framben, stämplad A21, höjd 18 cm

744162

2020-03-03