Ulrica Hydman-Vallien och Bertil Vallien
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN och BERTIL VALLIEN, "Rendez Vous Hon och Han", pokaler, glas, 2 st, signerade och numrerade 250/450, Specialutgåva för SvD Accent 2014, höjd ca 20 cm, i originalförpakning
744172
2020-03-02