Ulrica Hydman-Vallien och Bertil Vallien

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN och BERTIL VALLIEN, "Rendez Vous Hon och Han", pokaler, glas, 2 st, signerade och numrerade 250/450, Specialutgåva för SvD Accent 2014, höjd ca 20 cm, i originalförpakning

744172

2020-03-02