Wilhelm Kåge Argenta vas

Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas samt fat, Gustavsberg, Argenta, vas med målad dekor i silver av lejon samt fat med blomsterdekor, stämplad Gustavsberg Argenta Made in Sweden,höjd 19 samt fat diamater 30 cm

Smärre slitage

744177

2020-03-07