Matserivs Rosentahl
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 43 dlr, porslin, Rosenthal, blå bård med förgylld kant, bestående av: 10 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 2 djupa skålar, såsskål, 2+2+1+1 upplägningsfat, medföljer snarlika modell från Duka och Gustavsberg 10 dlr
Bruksslitage
744201
2020-03-04