Matserivs Rosentahl

Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl
Matserivs Rosentahl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 43 dlr, porslin, Rosenthal, blå bård med förgylld kant, bestående av: 10 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 2 djupa skålar, såsskål, 2+2+1+1 upplägningsfat, medföljer snarlika modell från Duka och Gustavsberg 10 dlr

Bruksslitage

744201

2020-03-04