Agda Holst 1914
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AGDA HOLST (1886-1976): "Bernette", signerad och daterad Agda Holst 1914, olja på duk, ca 66x54 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
Ytrispa
744206
2020-03-08