Agda Holst 1914

Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914
Agda Holst 1914

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): "Bernette", signerad och daterad Agda Holst 1914, olja på duk, ca 66x54 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

Ytrispa

744206

2020-03-08