Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGRID ATTERBERG, "Grafika", modellnr 2085, glaserat lergods, monogramsignerad Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby, höjd ca 29 cm
Smärre slitage
744231
2020-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här