Evert Lindfors

Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors
Evert Lindfors

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LINDFORS (1927-2016): Landskap, signerad á tergo, olja på pannå, ca 24x25 cm

Lös i ram

744249

2020-03-04