Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): Grönskande trädgård med solstol, signerad och daterad Carl Schubert -90, akvarell, ca 28x28 cm

744267

2020-03-02