Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Decemberdag Stockholms ström", signerad roland S, 213/225, färglitografi, bildmått ca 29x22 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnader, med dedikation
744273
2020-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner