Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Decemberdag Stockholms ström", signerad roland S, 213/225, färglitografi, bildmått ca 29x22 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnader, med dedikation

744273

2020-03-02