Jûrgen von Konow

Jûrgen von Konow
Jûrgen von Konow
Jûrgen von Konow
Jûrgen von Konow

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): olja på pannå, porträtt, signerad, bildmått 41x26 cm

Mindre färgbortfall i övre kant

744301

2020-03-06