Henri Sert oljemålning

Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike 1934-1964), figurkomposition, signerad H. Sert, olja på pannå, 28,5x35 cm, målning a tergo

Målningen a tergo med skador och färgbortfall

744312

2020-03-02