Pari silver

Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver
Pari silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 17 dlr, mestadels 1900-talets första hällft, bestående bl.a av 11 matknivar, svenska importstämplad, blad i rostfritt stål, 1 tesil 1 bägare, 1 soppslev 1 armband m.m total vikt exk knivar ca 245 g

Bruksslitage, knivar med monogramgravyr

744342

2020-03-07