Pari silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 17 dlr, mestadels 1900-talets första hällft, bestående bl.a av 11 matknivar, svenska importstämplad, blad i rostfritt stål, 1 tesil 1 bägare, 1 soppslev 1 armband m.m total vikt exk knivar ca 245 g
Bruksslitage, knivar med monogramgravyr
744342
2020-03-07