Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hylla, string, svarta gavlar, 2 hyllplan fanérade i ek gavlarnas mått 52x18, hyllplanen á 74x20 cm

Skador: bruksslitage

744360

2020-03-11