Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hylla, string, svarta gavlar, 2 hyllplan fanérade i ek gavlarnas mått 52x18, hyllplanen á 74x20 cm
Skador: bruksslitage
744360
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här