Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, teak, 1950-tal, utdragbar skrivskiva, brevfack, lådor, H ca 99 cm, ca 88 x 47 cm
Skador: Nyckel saknas, fanerskador högra sidan
744362
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här