Sekretärbyrå i teak

Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak
Sekretärbyrå i teak

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, teak, 1950-tal, utdragbar skrivskiva, brevfack, lådor, H ca 99 cm, ca 88 x 47 cm

Skador: Nyckel saknas, fanerskador högra sidan

744362

2020-03-11