Karmstolar Gemla
2020-03-02
744377
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, stomme i betsad bok, sitsar med klädsel i konstläder, 1950-/60-tal, etikettmärkta Gemla, höjd ca 75, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, märken/repor