Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, stomme i betsad bok, sitsar med klädsel i konstläder, 1950-/60-tal, etikettmärkta Gemla, höjd ca 75, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, märken/repor
744377
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här