Karmstolar Gemla

Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla
Karmstolar Gemla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, stomme i betsad bok, sitsar med klädsel i konstläder, 1950-/60-tal, etikettmärkta Gemla, höjd ca 75, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, märken/repor

744377

2020-03-02