Hermann Talvik oljemålning

Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERMANN TALVIK (Estland/Sverige, 1906-1984): Motiv med höstackar, signerad, olja på duk uppsatt på pannå¨, ca 29x50 cm

744380

2020-03-07