Meissen skål
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
MEISSEN, skål, porslin, 1900-talets första hälft, genombruten samt handmålad dekor med figurer, höjd ca 6, diameter ca 27,5 cm
Slitage, mikronagg kan förekomma, guldrand med smärre slitage
744400
2020-03-07