Meissen skål

Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål
Meissen skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

MEISSEN, skål, porslin, 1900-talets första hälft, genombruten samt handmålad dekor med figurer, höjd ca 6, diameter ca 27,5 cm

Slitage, mikronagg kan förekomma, guldrand med smärre slitage

744400

2020-03-07