Stol blandstil

Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil
Stol blandstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1900-talets första hälft, blandstil / Louise XVI-stil, beskuren dekor, sits i ljusblå textil 94, bredd ca 47 cm

Fläckar på sits, senare bemålning, smuts, bruksslitage, rosettens knopp på krön avslagen, avslag förekommer

744424

2020-03-07