Émile Henri Bernard oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÉMILE HENRI BERNARD, motiv med de tre vise männen, maria och jesusbarnet, signerad Émile Bernard samt daterad 1885, passepartout med påskrift HC samt signatur, kolorerat träsnitt, mått ca 23x29 cm

Ej examinerad ur ram

744429

2020-03-07