Julia Strömberg oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Skogslandskap, signerad och daterad, Julia Strömberg, 1889, olja på duk uppklistrad på pannå, 62x43 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
744435
2020-03-08