Teakbänk soffbord

Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord
Teakbänk soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

BÄNK, teak, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 46, längd 180 cm

Bruksslitage

744455

2020-03-02