Klasson dagbädd

Klasson dagbädd
Klasson dagbädd
Klasson dagbädd
Klasson dagbädd
Klasson dagbädd
Klasson dagbädd

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLASSON, dagbädd, postmodern, 1980-tal, förkromad metallstomme, ylleklädsel, etikettmärkt, längd 210, bredd 82, höjd 48 cm.

Bruksslitage, några fläckar

744465

2020-03-11