Skrivbord, rokokstil

Skrivbord, rokokstil
Skrivbord, rokokstil
Skrivbord, rokokstil
Skrivbord, rokokstil
Skrivbord, rokokstil
Skrivbord, rokokstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, rokokostil, 1800-talets andra hälft, furu, svängda ben samt tre lådor i sarg, längd 110, djup 60, höjd 73 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, avlägsnad färg.

744472

Päivämäärä:

2020-03-12