Skrivbord, rokokstil
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, rokokostil, 1800-talets andra hälft, furu, svängda ben samt tre lådor i sarg, längd 110, djup 60, höjd 73 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, avlägsnad färg.
744472
Päivämäärä:
2020-03-12