Fladdermusfåtölj
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLADDERMUSFÅTÖLJ, inköpt på Aktuell Möblering AB vid Korsvägen 1960 i Göteborg, originalklädseel märkt "Cimbria", metallstomme med originalläderklädsel, sitshöjd ca 42/33 cm
Bruksslitage, klädsel med lagning
744487
2020-03-12