Schatull
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHATULL, med likörset, 1800-talets slut, bestående av: 16 glas, med gulddekor, 4 flaskor, schatullets mått höjd ca 25,5 30x22 cm, nyckel finns
Schatull med skador, mindre nagg på proppar
744493
2020-03-02