Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHATULL, med likörset, 1800-talets slut, bestående av: 16 glas, med gulddekor, 4 flaskor, schatullets mått höjd ca 25,5 30x22 cm, nyckel finns

Schatull med skador, mindre nagg på proppar

744493

2020-03-02