Iva Colliander träsnitt

Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt
Iva Colliander träsnitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INA COLLIANDER (Finland, 1905-1985), martyr, EA 1/10, signerad samt daterad -64, träsnitt, utställningsetikett á tergo, motivmått ca 32,5 x 30,5 cm

744499

2020-03-02