Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, "Della", 3 st, för IKEA, 1960-tal, stomme samt genombruten rygg med spjälor i betsad bok, sits i svart läder, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

744504

2020-03-09