Vikvägg

Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄRMVÄGG, 18/1900-tal, klädd med gyllenläder, pärlspik, höjd ca 181, vardera sektion 54 cm

Omfattande skador

744507

2020-03-03