Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Park café, signerad och daterad K. Nordgren - 40, olja på duk, ca 61x50 cm
744515
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här