Rölakanmatta 1960-tal

Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATTA, rölakan, 1960-tal, signerad CV, sannolikt Carlanderska Väveriet, geometrisk dekor i blått, grått, violett och brunt, 300 x 206 cm

Fransar saknas

744532

2020-04-05