Rölakanmatta, 1960-tal

Rölakanmatta, 1960-tal
Rölakanmatta, 1960-tal
Rölakanmatta, 1960-tal
Rölakanmatta, 1960-tal
Rölakanmatta, 1960-tal
Rölakanmatta, 1960-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTA, rölakan, 1950-tal, geometrisk dekor av kvadrater och kors i grönt, gult, rödbrunt, grått och brunt, 242 x 185 cm

Ställvis försiktigt slitage, fransar saknas

744544

2020-04-05