Rölakanmatta, Finland 1940-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MATTA, rölakan, Finland 1940-tal, geometrisk polykrom dekor, 352 x 250 cm

Smärre slitage, fransar saknas

744550

2020-04-05